niedziela, 16 grudnia 2012
Jesień na szlaku

Po wielu trudach, udało mi się wreszcie zmontować filmik z ostatniego wypadu w słoneczne i jesienne Góry Świętokrzyskie. Razem z Danielem i Przemkiem objechaliśmy m.in. najpiękniejsze na taki dzień Pasmo Klonowskie, w którym przeważają drzewa liściaste. 

Nie wiem jak Wy, ale ja zimą zawsze lubię usiąść sobie przed monitorem i z kubkiem gorącej, zielonej herbaty popatrzeć sobie na zdjęcia, czy filmy z sezonu. Migawki z zaśnieżonych pól i lasów lubię jeszcze bardziej, ale o takie jest niestety ciężej. Bo nie wiem czy macie podobnie, ale ja uwielbiam, jak w domu mam ciepło i oglądam, jak ktoś przecierał szlak w zaspach przy -10 stopniach.

Musicie mi wybaczyć trzęsący się obraz; filmowanie starym aparatem z ręki w terenie nie jest najlepszym pomysłem. Następnym razem zainwestuję w coś pokroju GoPro. Ale my tu gadu-gadu, a zaraz trzeba zabrać się za trening. Dziś 2 godziny marszobiegu. Jeśli leży u Was śnieg, warto z niego skorzystać, bo pogoda niedługo może nie być taka łaskawa. Podobno w Święta ma być deszcz. A więc na twarz tłuste kremy, na głowę czapka i biegiem do lasu marsz ;-) Najgorzej jest siedzieć przed oknem i czekać. Że mgła opadnie, że się podniesie, że za godzinę, a może będzie padać, trzeba odkurzyć, zrobię sobie jeszcze kanapkę. Ile czasu tracimy na takie pierdoły? Nie jesteśmy piłkarzami, tylko kolarzami, więc weźmy się wreszcie w garść i idźmy na dwór :-)piątek, 07 stycznia 2011
Szklarska Poręba-maj 2010

Króciutki filmik, który swego czasu naprędce zmontowałem ze zdjęć zrobionych podczas zeszłorocznego, majowego wypadu do Szklarskiej:

Uff, działa :-)

Szklarska Poręba-maj 2010 from Punkxtr on Vimeo.

19:10, punkxtr , Filmy
Link Komentarze (2) »
niedziela, 03 stycznia 2010
Uczmy się kochać rowery...

Znalezione na YouTube...

Historia roweru, który nie mógł poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością...

Dramat właściciela...

[*]

czwartek, 10 grudnia 2009
Szklarska Poręba.

Poniżej pierwszy filmik, który wyszedł spod skrzydeł mojej wytwórni ;-) i pamiętne zgrupowanie w Szklarskiej Porębie, która jest dla nas "kultowa". Szczególnym kultem darzymy Chatkę Górzystów i jej naleśniki oraz piwko.

Szklarska Poręba 2008 from Punkxtr on Vimeo.

 

22:16, punkxtr , Filmy
Link Komentarze (4) »
niedziela, 15 listopada 2009

Po trudach i znoju spowodowanych nieprawidłowością działania playera FLV, raz jeszcze wrzucam filmik z teamowego wypadu na Jurę. Filmik jest w całości moją "produkcją"; zdjęcia wykonane były aparatem Fuji Finepix ;-), a za statyw służyła moja ręka.

MTB Jura 2009 from Punkxtr on Vimeo.