Kategorie: Wszystkie | Filmy | Na sprzedaż | Opowiadania | Pozostałe | Relacje | Sprzęt
RSS
środa, 03 sierpnia 2011

Założyłem nową kategorię na blogu: "Na sprzedaż", w której będę umieszczał swoje części rowerowe (gdy takowe się znajdą). Sprzęt można obejrzeć i odebrać osobiście w Warszawie w okolicy Mokotowa/Służewa/Ursynowa. Jeśli w grę wchodzi wysyłka-doliczcie proszę koszt koperty i dowolnej przesyłki pocztowej. Kto pierwszy ten lepszy; części sprzedane będą sukcesywnie wykreślane z listy.

Piszcie proszę na punkxtr@gmail.com

 

Rower Specialized Epic FSR Marathon

Link do aukcji na Allegro: http://allegro.pl/specialized-epic-fsr-marathon-rozm-s-sid-xtr-i2523178243.html

Cena: 7999 zł.

 

Mostek Boplight Team 25.4 x 130 mm. - masa: 135,6 g. 

Praktycznie nowy, leciutki (ze stalowymi śrubami!) mostek, który został kupiony i użyty w rowerze 1 (słownie: jeden) raz jako część zastępcza na maraton. Sprzęt w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym (można dopatrzeć się jedynie kilku właściwie niewidocznych przytarć powstałych chyba jeszcze podczas przechowywania w sklepie). Długość to 130 mm., śr. mocowania kierownicy to klasyczne dla MTB 25.4 mm., a kąt +/- 8 stopni (wspornik można zamontować dodatnio lub ujemnie).

Cena: 50 zł.

Zdjęcia: https://picasaweb.google.com/grzegorzpiatkowski1/Boplight

 

Zestaw Sigma Sport Mirage Evo (posiadam 2 komplety)

Zestaw w praktycznie sklepowym stanie, użyty raptem kilka razy (jakieś 3-4)-niestety nocne wypady jak pewnie sami wiecie zdarzają się sporadycznie (a szkoda). Jest to najnowsza, najbardziej dopracowana wersja Mirage z leciutkim akumulatorem Ni-Pack, zapewniającym 4h pracy (sprawdziłem). W komplecie lampka, akumulator, ładowarka, zestaw montażowy na mostek, syst. mocujący akumulator do ramy, oryginalne pudełko i instrukcja obsługi + dodatkowy zestaw o wartości ok. 35 zł. skł. się z syst. mocującego lampkę na kasku (jak czołówka), zipu do kabla, oraz uszczelnionego kabla przedłużającego. Lampka posiada diodę sygnalizującą stan naładowania akumulatora, świecącą na zielono i czerwono. Po odkręceniu klipsu mocującego na kierownicę, można zamocować ją do kasku i używać jako czołówkę. Z racji swojego naprawdę minimalistycznego rozmiaru i niewielkiego ciężaru, nie czuć jej na głowie. Sam to przetestowałem i gorąco polecam. Zestaw wykonany jest z dbałością o najmniejsze detale w odróżnieniu od wielu podobnych akcesoriów; daje przyjemne dla oka światło. Zdecydowanie polecam!

Cena: 190 zł.

Zdjęcia: https://picasaweb.google.com/grzegorzpiatkowski1/SigmaSportEvo#

 

Tytanowe części tuningowe do V'brake i hamulców tarczowych

Wszystkie części fabrycznie nowe; podkładki pasują także do adapterów hamulców tarczowych:

Zdjęcia: https://picasaweb.google.com/punkxtr/TiTuningParts

Ceny: 

Sprężyny: 35 zł.

Komplet nakrętek V'brake (2 szt.): 20 zł.

Komplet 2 cienkich podkładek: 15 zł.

Komplet 2 grubych podkładek: 20 zł.

Komplet 2 trzpieni do V'brake: 25 zł.